چاپ تراکت ارزان

چاپ تراکت ارزان ، چاپ دیجیتال تهران و چاپ تراکت دیجیتال فوری که امروزه با توجه بالارفتن قیمت کاغذ مورد توجه همه قرار گرفته است باید قدردان اختراع چاپ و چاپ سنگی  بود.چاپ سنگی در ابتدا به عنوان روشی ارزان برای تولید مثل آثار هنری ایجاد شد.این فرآیند چاپ برای استفاده در سطوح مسطح و متخلخل محدود بود زیرا صفحات چاپ از سنگ آهک تولید می شدند.  در حقیقت ، کلمه “لیتوگراف” از لحاظ تاریخی به معنای “تصویری از سنگ” یا “چاپ شده از سنگ” است. قوطی های قلع در قرن نوزدهم مواد بسته بندی پرطرفدار بودند، اما قبل از استفاده از فرایند لیتوگرافی برای چاپ روی قلع ، فناوری های انتقال مورد نیاز بود.
اولین چاپ چاپ سنگ چاپی افست چرخشی در انگلستان ایجاد شد و در سال 1875 توسط رابرت بارکلی ثبت اختراع شد.  این پیشرفت ، فناوریهای چاپ انتقال انتقال اواسط قرن نوزدهم و مطبوعات چاپ چرخشی* چاپ تراکت ارزان * و * چاپ فوری تراکت گلاسه * ریچارد مارس هو را در سال1843 ترکیب کرد – مطبوعاتی که به جای یک سنگ صاف از استوانه فلزی استفاده می کرد.سیلندر افست با مقوا مخصوصی پوشانده شده بود که تصویر چاپی را از سنگ به سطح فلز منتقل می کرد. بعداً ، پوشش مقوا استوانه جبران به لاستیک تغییر یافت ، که هنوز هم متداول ترین ماده است.
 

چاپ تراکت ارزان و رایج شدن عکاسی


با بسته شدن قرن نوزدهم و عکاسی رایج شد ، بسیاری از شرکت های چاپ سنگی از تجارت
خارج شدند.  Photoengraving ، فرایندی که از فناوری halftone به جای تصویرگری استفاده می کرد ،زیبایی شناسی اصلی دوره شد. بسیاری از چاپگرها ، از جمله ایرا واشنگتن روبل از نیوجرسی، از فرآیند لیتوگرافی کم هزینه برای تولید نسخه های عکس و کتاب استفاده می کردند. روبل در سال 1901 – با فراموش کردن بارگذاری یک ورق – کشف کرد که چاپ از غلتک لاستیکی، به جای فلز ، صفحه چاپ شده را واضح تر و واضح تر می کند.  پس از پالایش بیشتر ،چاپخانه پاتر پرس در نیویورک مطبوعاتی را در سال 1903 تولید کرد.  در سال 1907 ،مطبوعات جبران شده روبل در سانفرانسیسكو مورد استفاده قرار گرفت.شرکت مطبوعات اتوماتیک هریس نیز مطابق همین زمان مطبوعات مشابهی را ایجاد کرد.چارلز و آلبرت هریس مطبوعات خود را “بر روی دستگاه پرس مطبوعات چرخشی” مدل کردند.ناشر روزنامه استالی  مطبوعات افست وب را برای چاپ روزنامه ابداع کرد ، که وی در سال 1954 در فورت ورث ، تگزاس رونمایی کرد.

 چاپ تراکت ارزان ،چاپ تراکت فوری در تهران ، چاپ طرح و نقش صدرا

یکی از کارکردهای مهم در فرآیند چاپ ، تولید پریپرس است. در این مرحله اطمینان حاصل می شود که تمام پرونده ها به طور صحیح در آماده سازی برای چاپ پردازش شده اند. این شامل تبدیل به مدل رنگی مناسب CMYK ، نهایی کردن پرونده ها و ایجاد صفحات برای هر رنگ کار برای چاپ روی مطبوعات است.لیتوگرافی افست یکی از رایج ترین روش های تولید مواد چاپی چاپ تراکت دیجیتال فوری است.
برخی از کاربردهای متداول آن عبارتند از: روزنامه ها ، مجلات ، بروشورها ، لوازم التحریر و کتاب.در مقایسه با سایر روش های چاپ ، چاپ افست برای تولید مقادیر زیادی از چاپ های با کیفیت بالا به شکلی که نیاز به نگهداری کمی داشته باشد ، مناسب ترین است.بسیاری از مطبوعات افست مدرن بر خلاف جریان های قدیمی کار از کامپیوتر به فیلم، از سیستم های صفحه به کامپیوتر استفاده می کنند و این باعث افزایش کیفیت آنهامی شود.

 

مزایای استفاده از چاپ افست نسبت به سایر روشهای چاپ عبارتند از:
چاپ تراکت ارزان و چاپ تراکت دیجیتال فوری کیفیت بالای تصویر سازگار. چاپ افست، تصاویر تیز و تمیز تولید می کند و راحت تر از نمونه ، چاپ نامه دلیل این امر این است که پتو لاستیکی با بافت سطح چاپ چاپ تراکت دیجیتال فوری مطابقت دارد.

    چاپ دیجیتال تهران و تولید سریع و آسان صفحات چاپی؛

طول عمر صفحه چاپ طولانی تر از روی پرسهای لیتو مستقیم است زیرا هیچ ارتباط مستقیمی بین صفحه و سطح چاپ وجود ندارد. صفحات به درستی توسعه یافته مورد استفاده با جوهرهای بهینه و محلول چشمه ممکن است به طول بیش از یک میلیون برداشت برسد.  چاپ افست ارزانترین روش برای تولید و چاپ تراکت ارزان و چاپ تراکت فوری است.
    قابلیت تنظیم مقدار جوهر روی غلتک چشمه با کلیدهای پیچ. معمولاً ، یک تیغه فلزی میزان جوهر منتقل شده از طریق جوهر به غلتک چشمه را کنترل می کند. با تنظیم پیچ ها ، اپراتور فاصله بین تیغ ​​و غلتک چشمه را تغییر می دهد ، میزان جوهر اعمال شده در غلتک را در مناطق خاصی افزایش یا کاهش می دهد. در نتیجه تراکم رنگ در ناحیه مربوطه تصویر تغییر می یابد. در دستگاه های قدیمی پیچ ها پیچ ها را به صورت دستی تنظیم می کنند ، اما در ماشین های مدرن کلیدهای پیچ به وسیله الکترونیکی توسط چاپگر کنترل کننده دستگاه کار می کنند و نتیجه ای بسیار دقیق تر را به دست می آورند.
مضرات چاپ افست نسبت به سایر روشهای چاپ تراکت ارزان و چاپ تراکت دیجیتال فوری شامل موارد زیر است:
کیفیت تصویر کمی پایین تر در مقایسه با روتراگراور یا چاپ فتوگراور در چاپ تراکت فوری  تمایل صفحات چاپ آلومینیومی آنودایز شده حساس شوند (به دلیل اکسیداسیون شیمیایی)و در مناطق بدون تصویر پس زمینه چاپ شوند وقتی صفحات توسعه یافته به درستی از آنهامراقبت نمی شود.زمان و هزینه مربوط به تولید صفحات و نصب دستگاه چاپ. در نتیجه ، کارهای چاپی بسیارکمی اکنون ممکن است از ماشینهای جبران کننده دیجیتال استفاده کنند.هر فناوری چاپ ، علائم شناسایی خاص خود را دارد ، مانند چاپ افست. در تولید مثل متن ،لبه های نوع هستند.
کامپیوتر به صفحه (CTP) یک فناوری جدیدتر است که جایگزین فناوری کامپیوتر به فیلم (CTF) است و این امکان را برای تصویربرداری از صفحات فلزی یا پلی استر بدون استفاده از فیلم فراهم می کند.CTP با از بین بردن فرآیندهای ساختن نوار ، ترکیب و ترکیب سنتی ، صنعت چاپ را تغییر داد که منجر به کاهش زمان آماده سازی ، کاهش هزینه های کار و بهبود کیفیت چاپ شد.بیشتر سیستم های CTP از فن آوری های حرارتی CTP یا بنفش استفاده می کنند. هر دو فناوری از نظر کیفیت و دوام صفحات از ویژگی های یکسانی برخوردار هستند (اجرای طولانی تر).با این حال اغلب سیستم های CTP بنفش ارزان تر از سیستم های حرارتی هستند و سیستم های CTP حرارتی نیازی به کار با نور زرد ندارند.CTP حرارتی شامل استفاده از لیزرهای حرارتی برای افشای یا از بین بردن مناطق پوشش در هنگام تصویربرداری از صفحه است. این بستگی به این دارد که صفحه منفی باشد یا کار مثبتی داشته باشد.
این لیزرها به طور کلی در طول موج 830 نانومتر قرار دارند ، اما بسته به اینکه از آنها برای افشای یا کاهش مواد استفاده می شود ، میزان مصرف انرژی آنها نیز متفاوت است. لیزرهای CTP بنفش طول موج بسیار کمتری دارند ، 405 نانومتر-410 نانومتر. CTP بنفش “بر اساس امولسیون تنظیم شده در معرض نور مرئی” است.فرآیند دیگر سیستم صفحه نمایش رایانه ای به کامپیوتر معمولی (CTCP) است که در آن می توان صفحات افست معمولی را در معرض دید قرار داد و آن را به گزینه اقتصادی تبدیل کرد.ورق تغذیه به برگه های جداگانه یا رول هایی که از طریق یک نوار مکش به مطبوعات تغذیه می شوند، اشاره دارد. مطبوعات لیتوگرافی (“litho” به طور خلاصه) از اصول چاپ سنگی استفاده می کند تا جوهر را روی صفحه چاپ بچسباند ، همانطور که در ابتدا توضیح داده شد. litho با ورق معمولاًبرای چاپ مجلات کوتاه مدت ، بروشورها ، سرفصل نامه ها ، و چاپ های تجاری عمومی (شغل)استفاده می شود. در افست ورق خورده ، “چاپ بر روی یك برگه ی كاغذ انجام می شود زیرا آنها یك بار به مطبوعات تغذیه می شوند”. مطبوعات تغذیه ای شده با استفاده از ثبت مکانیکی، هر ورق را به یکدیگر متصل می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها با همان تصاویر در همان موقعیت در هر ورق که از طریق مطبوعات پخش می شود ، تولید می شوند.یک پرس عالی که به عنوان پرس دوبلکس نیز شناخته می شود ، روشی است که می تواند همزمان در هر دو طرف کاغذ چاپ شود. [18] پرس های افست وب و ورق تغذیه ای مشابه هستند به این دلیل که بسیاری از آنها همچنین می توانند در هر دو طرف کاغذ را با یک گذر چاپ کنند ،و این باعث می شود چاپ دوبلکس ساده تر و سریع تر شود.

 

نسخه های کپی افست


پرسهای لیتوگرافی افست کوچک که برای تولید مثل سریع و با کیفیت از نسخه های تک رنگ و
دو رنگ در اندازه های 12 ″ توسط 18 used استفاده می شوند. مدلهای رایج توسط شرکتA. B. Dick ، ​​Multilith و خط و رئیس و Davidson ساخته شده توسط A.T.F.-دیویدسون ساخته شده است. دوبلورهای افست برای کارهای چاپی سریع و سریع ساخته می شوند. چاپ تا 12000برداشت در ساعت. آنها قادر به چاپ فرم های تجاری ، سربرگ ها ، برچسب ها ، بولتن ها ،کارت پستال ها ، پاکت نامه ها ، پوشه ها ، گزارش ها و ادبیات فروش هستند.سیستم فیدر وظیفه اطمینان از اجرای صحیح کاغذ در مطبوعات را بر عهده دارد. این جایی است که بستر بارگذاری می شود و سپس سیستم به درستی تنظیم می شود تا مشخصات خاصی از بستر مطبوعات را تنظیم کند.

سیستم چاپ – جوهر

واحد چاپ شامل بسیاری از سیستم های مختلف است. سیستم میرایی برای اعمال محلول مرطوب کننده در صفحه ها با غلطک های آب استفاده می شود. سیستم جوهر از غلطک برای تحویل جوهر به صفحه و سیلندرهای پتو استفاده می کند تا به بستر منتقل شود. سیلندر صفحه جایی است که صفحات حاوی کلیه تصویربرداری ها نصب شده است. سرانجام از سیلندرهای پتو و برداشت رای انتقال تصویر به بستر در حال عبور از مطبوعات استفاده می شود.سیستم تحویل مقصد نهایی در فرآیند چاپ است در حالی که کاغذ از طریق مطبوعات می گذرد.پس از رسیدن کاغذ به زایمان ، آن را جمع می کنیم تا جوهر به شیوه ای مناسب درمان شود.این مرحله ای است که در آن ورق ها بررسی می شود تا از چگالی و ثبت مناسب جوهر اطمینان حاصل شود.
چاپ تراکت ارزان / چاپ دیجیتال تهران / چاپ تراکت دیجیتال فوری
چاپ وب افست معمولاً برای اجرای بیش از پنج یا ده هزار برداشت استفاده می شود. نمونه های معمولی چاپ وب شامل روزنامه ها ، درج روزنامه ها یا تبلیغات ، مجلات ، نامه مستقیم ، کاتالوگ ها و کتاب ها است. مطبوعات تغذیه شده وب به دو کلاس کلی تقسیم می شوند: سردخانه (یا غیر هیئت)و مطبوعات وب جبران هیتست ، تفاوت در نحوه خشک شدن جوهرها. چاپ افست وب سرد از طریق جذب داخل کاغذ خشک می شود ، در حالی که هیت با استفاده از لامپ های خشک کن یا بخاری هابرای ترمیم یا “تنظیم” جوهرها استفاده می کند. پرسهای هیت ست می توانند روی هر دو کاغذپوشیده شده (نرم و صاف) و بدون روکش چاپ شوند ، در حالی که مطبوعات سردخانه محدود به سهام کاغذ بدون پوشش هستند ، مانند روزنامه. برخی از مطبوعات وب سردخانه می توانند با خشک کن های گرما ، یا لامپ های ماوراء بنفش (برای استفاده با جوهرهای با اشعه ماوراء بنفش)نصب شوند .
مطبوعات تغذیه ای شده دارای چندین مزیت هستند. از آنجا که ورق های جداگانه تغذیه می شوند ، تعداد زیادی از اندازه ورق ها و اندازه های فرمت را می توان از طریق همان مطبوعات اجرا کرد. علاوه بر این ، از ورق های زباله می توان برای آماده سازی استفاده کرد (که این فرایند آزمایش برای اطمینان از اجرای چاپی با کیفیت است).
این امر امکان تهیه هزینه کمتری را فراهم می آورد تا کاغذ خوب هنگام تنظیم پرس ، برای صفحات و جوهر هدر نرود.ورق های زباله بعضاً معایبی به وجود می آورند ، غالباً ذرات گرد و غبار و پودرهای جبران شده به پتوها و سیلندرهای صفحه منتقل می شوند و باعث ایجاد نواقص روی ورق چاپ می شوند. این روش تصاویر با بالاترین کیفیت را تولید می کند.
از طرف دیگر ، چاپ تراکت ارزان / چاپ دیجیتال تهران / چاپ تراکت دیجیتال فوری جهت مطبوعات تحت تغذیه وب بسیارسریعتر از مطبوعات با ورق تغذیه می شوند ، با سرعت بیش از   80.000برش در ساعت (یک برش کاغذی است که حلقه یا وب را در مطبوعات قطع کرده است. طول هر ورق برابر با استوانه است.)سرعت مطبوعات وب تغذیه آنها را برای اجرای بزرگ مانند روزنامه ها ، مجلات و کتاب های طنز ایده آل می کند. با این حال ، مطبوعات تغذیه شده وب بر خلاف پرسهای روتراژور یا فلكسوگرافی ، كه متغیر هستند ، برش ثابت دارند.

 

 
سبد خرید
سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.