نمونه سربرگ و چاپ سربرگ

نمونه سربرگ و چاپ سربرگ

نمونه سربرگ جهت نمونه تعدادی در زیر نشان داده شده است.سربرگ از جمله اوراق اداری هست که هم بصورت چاپ افست در تهران و هم بصورت ست کامل اداری قابل انجام میباشد .همچنین چاپ فوری سربرگ و چاپ سربرگ افست فوری بصورت یکروزه و در 1 یا 4 رنگ قابل انجام در موسسه چاپ طرح و نقش صدرا می باشد.

 

آیا فضای مورد نظر خود را دوست دارید؟

 
نگاهی به اطراف بنداز. چیزی که میبینی رو دوست داری؟در فضای مناسب احساس خوبی دارید؟ اگر از فضایی که تجارت خود را انجام می دهید لذت نبرید، اگر عملکرد خوبی برای شما نباشد ، ….. شما نمی خواهید در آن کار کنید. این احتمال وجود دارد که انرژی کمی بدتر کند. اگر دفتر شما پر از آشفتگی متنوع است ، و کاغذ انباشته شده و کتابهای مرجع متنوعی در هر سطح افقی وجود دارد ، واقعاً چقدر می توانید صلاحیت داشته باشید؟ دفتر شما بازتاب این است که شما چه کسی هستید. اگر بهم ریختگی داشته باشد ، حفظ امنیت و نظم در میان هرج و مرج ثابت نه تنها استرس زا است ، بلکه بسیار دشوار تر برای پیدا کردن آنچه که شما در جستجوی عجله هستید. این فقط هزینه شما را نمی کند بلکه مانع بهره وری شما می شود. به ویژه ، اگر یک خانه باشد ، بدون دبیر یا دستیار مشارکت کند ،این سازماندهی می تواند به نسبت حماسه درآید. اگر فضای کار کارآمد نباشد ، مطمئناً با تمام توان خود کار نمی کنید. اگر گرفتگی در سیستم جریان کار وجود داشته باشد ،مطمئناً عملکرد شما را مختل می کند.

ارگونومی فضای کار بسیار مهم است.

میز شما باید تمام آنچه را برای ذخیره ، پرونده سازی و مراجعه به آنها نیاز داریدرا در خود جای دهد. “مکانی برای همه چیز و همه چیز در جای خود” یک طرز فکر عالی برای طراحی یک فضا است.نمونه سربرگ در میز شما کار شما میتواند آرامش به شما بدهد .میزهایی که دارای زیرشلواری محکم هستند ، احاطه شده توسط کتابفروشی های فراوان ، قفسه بندی دردسترس ، همگی به یک پس زمینه کارآمد و حرفه ای کمک می کنند تا شما بتوانیدسازماندهی شوید و شغل خود را اداره کنید. مجلات ، روزنامه ها و گزارش های روزانه باید دارای یک مکان فرود ثابت باشند. یک میز هم ریخته فقط ذهن شما را به هم می زند.

 
میزکار شما با شغل شما مرتبط است
روی میز ، باید یک محل مشخص برای همه لوازم نوشتاری موجود باشد. به دنبال قلم ،مداد و لنت های پیام نباید هر بار زنگ تلفن یک شکارچی را تحریک کنید.سینی های نامه پشته ای ، مقالات ولگرد را ترتیب داده و میز را مرتب نگه می دارند.مطمئن باشید میز شما با نیازهای شما مطابقت دارد. اگر از نوع مشاغلی برخوردارهستید که به شما نیاز دارد تا کاغذهای خود را گسترش دهید ، میز شما باید یک سطح کار کافی را در خود جای دهد.
 

گاهی اوقات میز زیبا همیشه کاربردی نیست.

 
Ditto به صندلی میز …. داشتن صندلی  راحت و دعوت به صندلی برای نشستن در ساعات بی شماری ضروری است.ممکن است بودن آن بر روی چرخ ها بسیار مهم باشد یا نباشد ، اما بسیار راحت بودن آن بسیار مهم است.بسته به شغل شما ، عناصر مختلفی وجود دارد که به عملکرد طراحی خاص خود نیاز دارند. “مشاغل كاغذ گرا” مانند وكلا ، مشاوران مالي ، دفاتر پزشكي و كارگزاران بيمه و … به يك سيستم پرونده سازي دقيق تر براي نگهداري كاغذ نياز دارند.
 

طراحی سربرگ ها و ست اداری

در حالی که یک شرکت هنری ، موسیقی ، ویدیویی یا تبلیغاتی برای تسهیل محصولات تبلیغاتی ، تجهیزات ، اجزای صوتی و تصویری ، CD ، و غیره ، ذخیره سازی تخصصی تری را شامل می شود ، بدون در نظر گرفتن ، ذخیره سازی ناکارآمد و ناخوشایند فقط منجر به اختلال در عملکرد خواهد شد. ضروری است که فضای شما همه نیازهای شغلی شما را تأمین کند یا شغل شما ممکن است رنج ببرد.هر جا که لازم باشد ، طراحی سربرگ ها و ست اداری میتواند به شما کمک کند.
 

مدیریت کافی در نگهداری کاغذ باید اولویت باشد.


برای هر مشاغل و در هر اداره ای ، مدیریت کافی در نگهداری کاغذ باید اولویت باشد.روی کابینتهای تشکیل پرونده باکیفیت سرمایه گذاری کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. خرید محصولات و تجهیزات ارزان قیمت برای دفتر شما (که نهایی به حرفه شما ترجمه می شود) فقط ثابت خواهد شد که بی پروا و پوند احمقانه است. کابینت های زیرین زنگ می زنند و خم می شوند و می پیچند و درنهایت بر نحوه باز و بسته شدن کشوها تأثیر می گذارد. کشو های کوچک و کم عمق که تمدید نمی شوند استفاده از آنها را دشوار و ناراحت کننده می کند. اگر سیستم ها و محصولات شما برای شما مناسب کار نمی کنند ، به احتمال زیاد شما را ناامید می کند ، و شما نمی خواهیدبه استفاده از آنها ادامه دهید. عواقب بارز و خطرناک از کابینه پرونده شکسته ،فرسوده وجود دارد. ممکن است پرونده را متوقف کرده و شروع به انباشت پرونده های کاغذی کنید! روی خود و شغل خود سرمایه گذاری کنید. در دراز مدت ،شما می دانید که گاهی برای پول درآوردن پول لازم است.

نورپردازی همچنین یک جزء لاینفک در طراحی فضای مطلوب کار است.

اگر فضای کاری شما دارای ویندوز یا روشنایی مناسب نباشد ، تأثیر منفی بر کار شما در آن خواهد گذاشت. دفاتر کم نور از محیط های با کارایی بالا بیرون نمی روند و می توانند فشار چشم مزمن ایجاد کنند. اگر به اندازه کافی خوش شانس نیستید که در نزدیکی روشنایی طبیعی کار کنید یا در مجاورت یک پنجره کار کنید ، تعداد زیادی لامپ هالوژن وجود دارند که از روشنایی بالایی برخوردارند.هنگام طراحی فضای کاری ، همیشه در آینده عامل باشید و اجازه گسترش دهید.خیلی اوقات فضای در یک بازه زمانی کوتاه بیرون می رود زیرا برای رشد و تغییر طراحی نشده است.

فضای کار خود را طراحی کنید.

بنابراین فضاهای کاری خود را برای شما موفق کنید و آن را طراحی کنید تا بتوانید با عملکرد بهینه در ذهن خود درگیر شوید. اگر مجبور به کار هستید ، ممکن است فضای مورد نظر خود را نیز دوست داشته باشید.

 
سبد خرید
سایدبار
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.